OSOBNÍ TRENÉRKA V INCORE FITNESS

„V životě tvoříte svůj vlastní vesmír.“
 
Posilování jsem se začala věnovat v roce 2007 a postupně se mi tato záliba stala profesí. Odbornou kvalifikaci pro práci fitness instruktora získala úspěšným absolvováním kurzu ve vzdělávacím centru u pana PaedDr. Vladimíra Koloucha, Ph.D. v roce 2010. V roce 2010 jsem se stala mistryní České republiky v bodyfitness a od té doby pravidelně reprezentovala Českou republiku na zahraničních soutěžích. V roce 2014 jsem obhájila titul absolutní mistryně ČR v bodyfitness a na mistrovství Evropy jsem se umístila na 4. místě.

Nejúspěšnějším rokem v mé sportovní kariéře byl asi rok 2013, kde jsem k titulu absolutní mistryně ČR v bodyfitness a prvnímu místu ve smíšených párech v kulturistice přidala titul vícemistryně z mistrovství Evropy. Za svůj největší sportovní úspěch považuji zisk druhého místa na prestižní soutěži Arnold Classic Amateur USA , konané v Ohiu v městě Columbus.Petra Pláničková – osobní trenér a výživový poradce

Tel: +420 608 779 496
Email: PUrbankova@seznam.cz
Web: www.petraplanickova.cz

Příprava na soutěže

Na závodech v bodyfitness jak doma, tak i v zahraničí jsem získala cenné zkušenosti od profesionálních sportovců i odborníků na výživu. Tyto zkušenosti nyní předávám svým klientům a pomáhám jim na cestě ke spokojenému a zdravému životu. Rovněž připravuji řadu závodníků na kondiční, mistrovské i mezinárodní soutěže. Cvičení s činkami mne stále baví a cvičím téměř každý den.

Silový trénink kombinuji s jógou, pilates, během a cyklistikou. Ráda cestuji, čtu na začala jsem se učit hrát na saxofon. Neustále experimentuji v kuchyni s netradičními surovinami a recepty, které vyvracejí naprosto zcestný mýtus, že zdravé jídlo není chutné.