CENÍK

Vstup: 135 Kč


studenti, důchodci: 105 Kč
Solárium: 16 Kč

Masáže 30 minut 400 Kč
Masáže 60 minut 800 Kč
Masáže 90 minut 1200 Kč

PERMANENTKY

měsíční permanentka do posilovny: 1350 Kč
měsíční permanentka pro studenty a důchodce1090 Kč

čtvrtletní permanentka: 3490 Kč
půlroční permanentka: 6190 Kč

roční permanentka: 12 380 Kč 10990 Kč 

OBJEDNAT 

VIP KARTY

VIP karta – podle aktuálně vloženého jednorázového kreditu (není určeno pro studenty):

vklad 800 – 1499 Kč = 8% sleva
- na vstup a zboží na baru (vstup – 124,2 Kč)

vklad od 1500 Kč = 15% sleva
- na vstup a zboží na baru (vstup – 114,75 Kč)
 

"Jako držitel jakékoliv předplacené karty, která je v daný okamžik aktivní, můžete využít následujících výhod: 10% sleva na masáže držitelé VIP karty mohou nabitý depozit použít na jednotlivý vstup se slevou a na nápoje, výživové doplňky ve výši typu VIP karty (8 nebo 15%)"

Výhody pro držitele předplacených karet

VIP 800/VIP 1500
PŘEDPLACENÁ KARTA


Karta V.I.P. je v podstatě kreditní karta, na kterou si zákazník dobíjí libovolný depozit vždy však v minimální výši 800,- Kč / 1 500,- Kč.

Za to, že se nám svým způsobem na jistý čas zavážete a rozhodnete se utratit tuto sumu právě u nás, poskytneme Vám slevu na vybrané zboží a služby ve výši 8% nebo 15% v závislosti na typu karty.

Tato sleva se vztahuje na jednorázové vstupné, nápoje připravované na baru (iontové nápoje, čaj, káva, sacharidové a proteinové nápoje) a solárium. Veškeré uvedené položky jsou tedy strhávány z vloženého depozitu až do jeho úplného vyčerpání.

Důležité je zmínit, že karta V.I.P. je časově neomezená – vložené peníze tedy nemohou v čase nikdy propadnout! Podmínkou její aktivnosti je dostatečný kredit pro úhradu spotřebovaného zboží a využitých služeb. Karta se dobíjí a znovu aktivuje jednotlivými vklady. Další výhodou této karty je, že je přenosná. To znamená, že jí může využívat libovolné množství osob a to i současně. Nutností však je mít kartu při vstupu do fitness centra fyzicky s sebou, abychom předešli jejímu případnému zneužití neoprávněnou osobou.

*Karta není určena pro studenty/důchodce/ZTP, kteří si již nárokují slevu na jednorázové vstupné. Za nevyužitý depozit peníze nevracíme. Je možné jej vyčerpat za nákup jakéhokoliv zboží a služeb v InCore Fitness nebo jej převést („prodat“) na účet třetí osoby.
 

Časová permanentka (měsíční – čtvrtletní – půlroční – roční)


Koupí časové permanentky si zákazník předplácí neomezený počet vstupů do posilovny na danou dobu. V případě měsíční permanentky tzn. 28 – 31 dní ode dne zakoupení v závislosti na délce měsíce. (např.: Zakoupí-li si ji klient 24. dne daného měsíce, karta bude aktivní do 23. dne měsíce následujícího včetně.)

Návštěva fitness centra je s touto kartou možná i několikrát denně! Časová permanentka však není přenosná - platí tedy pouze pro jejího předplatitele, tudíž výhody neomezeného počtu vstupů může využít pouze osoba, na jejíž jméno je karta vystavena. Cena této karty, zahrnuje pouze vstup do posilovny. Ostatní zakoupené zboží (nápoje, doplňky výživy atp.) a další využité služby fitness centra (sauna, solárium, masáže) si hradí zákazník na místě zvlášť.