Přijďte si zacvičit do prostorné posilovny!

U nás máte záruku, že se nebudete muset s ostatními přetahovat o jednotlivé stroje. Posilovna je vybavena nejnovější řadou posilovacích strojů značky Panatta. K dispozici Vám bude celkem 43 stanovišť na cvičební ploše o celkové výměře cca 500 m2. Stroje jsou rozděleny do dvou částí: první část je tvořena kotoučovými stroji, které ocení zejména pánové, druhá část, vybavená sloupcovými stroji přijde vhod naopak spíše dámám. Na ploše dále najdete kardiozónu s 11 stroji (2 rekumbentní šlapadla, 2 rotopedy, 3 ellipticaly a 4 běhací pásy) a klidovou zónu vybavenou gymnastickými míči, švihadly a podložkami, vhodnou pro před a potréninkové protažení.

Jestliže si při cvičení nebudete vědět rady, neváhejte se obrátit na obsluhu baru. Odborně kvalifikovaný a přátelský personál je Vám zde plně k dispozici. A pokud budete chtít záruku skutečně kvalitního výkonu pod dozorem osobního trenéra, který s Vámi bude cvičit po celou dobu tréninku, navštivte na našich stránkách záložku „Trenéři“, kde si můžete vybrat právě toho svého.

Pro úplné začátečníky navíc nabízíme vstupní lekci s trenérem/instruktorem a sestavení cvičebního plánu zcela ZDARMA. (Nutná předchozí domluva – osobně nebo tel.: 776 462 663).